Stažuotojas socialiniuose tinkluose vietoje: Vetzlaras

Darbo pobūdis: praktika

Ieškome motyvuoto ir aistringai socialinių medijų veiklai praktikanto (-ės) (m/w/d). Šioje pozicijoje tapsite mūsų komandos nariu ir padėsite mums kurti ir įgyvendinti socialinių medijų strategijas skirtingose platformose.

Užduotys:
– Inovatyvių socialinių medijų strategijų kūrimas ir įgyvendinimas
– Turinio kūrimas visoms populiarioms socialinių medijų platformoms
– Socialinių medijų kanalų priežiūra
– Socialinių medijų įžvalgų surinkimas ir analizė
– Pagalba kampanijų planavime ir vykdyme
– Interakcija su sekėjais ir influenceriais

Reikalavimai:

– Susidomėjimas socialiniais tinklais ir internetiniu marketingu
– Labai geri organizaciniai gebėjimai
– Patirtis dirbant su socialinėmis medijų platformomis
– Patirtis dirbant su turinio valdymo sistemomis
– Labai geri komunikacijos gebėjimai
– Kūrybiškumas ir savarankiškumas
– Vokiečių ir anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu

Mes siūlome:

– Dinamiška ir palaikanti darbo aplinka
– Galimybė tobulėti socialinių medijų srityje
– Maloni darbo aplinka su moderniomis technologijomis ir daugybe galimybių asmeniniam tobulėjimui
- Įdomi ir reikalaujanti užduotis su lankstomis darbo valandomis

Jei jus domina šis praktikos pasiūlymas, prašome kreiptis dar šiandien. Jei ieškote kitos praktikos vietos, eikite čia.
Laukiame jūsų paraiškos! Paraiškos forma jums prieinama.

Pagarba*

Kontaktiniai duomenys*

Jūs norite mums kažką pranešti

Įkelti prašymo dokumentus*