Starszy menedżer PPC dla Amazon w lokalizacji: Wetzlar

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Jako doświadczony starszy menedżer Amazon PPC będziesz w stanie analizować i optymalizować każdą kampanię reklamową Amazon, aby osiągnąć cele naszej firmy, które zostały uzgodnione z nami na początku ich obsługi.
Poniżej przedstawiamy zadania, które będziesz wykonywać jako menedżer Amazon PPC:

Rozwój strategii w dziedzinie reklamy Amazon.
Fachowe ustawienie kampanii Amazon.
Bieżące zarządzanie kampaniami w koncie klienta Amazon.
Rozwiązywanie problemów związanych z technicznymi przeszkodami.
Monitorowanie wszystkich kampanii reklamowych.
Tygodniowe raportowanie do Twojego kierownika ds. Amazon PPC

Twój profil - To powinieneś mieć, aby być odpowiednim kandydatem na to stanowisko:

Długoletnie doświadczenie w zakresie Amazon PPC.
Płynne posługiwanie się MS Office.
Doskonała znajomość gramatyki i pisowni niemieckiej.
Masz naturalne zdolności analityczne i myślisz rozwiązaniowo.
Gotowość do uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych Amazona.
Umiejętność wskazywania możliwych ulepszeń i sugestii.

"Przynieś nasze sprzedaże na Amazonie na kolejny poziom jako starszy menedżer PPC - doświadczony, skuteczny i gotowy prowadzić swoją markę do sukcesu!"

Cieszymy się na otrzymanie Państwa kompletnych dokumentów aplikacyjnych na stanowisko PPC Manager, wraz z podaniem oczekiwań dotyczących wynagrodzenia oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza aplikacyjnego

Forma grzecznościowa*

Dane kontaktowe*

Chcielibyśmy otrzymać od Państwa jakieś informacje