Menadżer rynku Amazon w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w lokalizacji: Wetzlar

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Poszukujemy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie do naszego biura.

Masz już doświadczenie jako menedżer Amazon Marketplace w obsłudze sklepów na Amazon Marketplace / EBAY i masz ochotę zbudować / przejąć nasz sklep. Chcemy zbudować nasz sklep Amazon / Ebay jako nasz najważniejszy kanał sprzedaży i przede wszystkim promować internacjonalizację. Nawet jeśli nie jesteś maniakiem mody, ale masz ochotę szybko przejąć odpowiedzialność, jesteś u nas dokładnie we właściwym miejscu.

W zasadzie będziesz odpowiedzialny za następujące zadania jako menedżer Amazon Marketplace:
• Masz bardzo dobrze ukończone studia z zakresu zarządzania, ekonomii, informatyki biznesowej, inżynierii gospodarczej, statystyki, matematyki lub podobnych
• Opieka nad naszym sklepem na Amazon Marketplace
• Sterowanie listowaniem, cenami i promocją naszych produktów na Marketplace
• Koordynacja logistyki za pośrednictwem Amazon (FBA)
• Kontrolowanie wyników sprzedaży, stanów magazynowych i księgowości
• Wybór i opieka nad narzędziami do zwiększenia sprzedaży i kontroli
• Analiza produktów i ich potencjału we współpracy z naszym działem rozwoju produktów
• Analiza potencjału dla innych rynków i platform handlowych oraz ich rozwój
• Analizy konkurencji

Twój profil:

• Doświadczenie w opiece nad platformami handlowymi, idealnie Amazon & Ebay
• Umiejętności w zakresie Amazon SEO i Amazon Advertising
• Umiejętność analizy i chęć zrozumienia wszystkich procesów
• Ambicja do analizowania kampanii i ciągłej optymalizacji
• Zapał do pracy w dziedzinie eCommerce
• Wykonywanie pracy pionierskiej
• Posługiwanie się biegle językiem niemieckim i angielskim w mowie i piśmie (znajomość innych języków europejskich, takich jak włoski, hiszpański, francuski, będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

• Wyzwania projektowe z dużą swobodą przedsiębiorczą w rozwijającej się wiodącej firmie akcesoriów w Europie
• Nowy, wysoko zmotywowany zespół z płaskimi strukturami hierarchicznymi
• Elastyczne godziny pracy i nowoczesne biuro w sercu Wetzlar (Hesja)
• Telefon służbowy / Laptop (w zależności od potrzeb)
• Samochód służbowy (w zależności od potrzeb)
• Praca zdalna / Homeoffice po uzgodnieniu
• Miesięczny / roczny bilet na transport publiczny,
• 30% rabat na produkty z naszego własnego sklepu
• Wsparcie pracodawcy w zakresie emerytury pracowniczej (po 12 miesiącach zatrudnienia)
• Codziennie świeże owoce i warzywa oraz napoje.
• Wsparcie w opiece nad dziećmi, takie jak przedszkole, żłobek lub opiekunka
• Możliwości osobistego rozwoju, kursy językowe oraz szkolenia zespołowe i coaching
• Czy to letnie czy świąteczne przyjęcie, nasze wycieczki czy spontaniczne piwo - wszystko to jest u nas możliwe. Świętujemy nasze sukcesy razem.

Cieszymy się na otrzymanie pełnych dokumentów aplikacyjnych na stanowisko Kierownika Amazon Marketplace wraz z podaniem oczekiwań płacowych oraz najwcześniejszej daty rozpoczęcia pracy na pełny etat / niepełny etat (m / k / d). Jeśli szukasz czegoś innego, zajrzyj tutaj.