O nas: Jesteśmy dynamiczną i rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach i doskonałym obsłudze klienta. W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy doświadczonego menedżera SEO (m/k/d), który będzie optymalizował naszą obecność online oraz naszych klientów, przyspieszając nasz cyfrowy wzrost.

Twoje zadania:

  • Rozwój i wdrożenie strategii SEO w celu poprawy wyników organicznych wyszukiwań oraz zwiększenia ruchu na stronie internetowej
  • Przeprowadzanie kompleksowych badań słów kluczowych i analiz konkurencji
  • Optymalizacja czynników On-Page i Off-Page oraz SEO techniczne
  • Tworzenie i utrzymywanie treści zoptymalizowanych pod kątem SEO we współpracy z zespołem ds. treści
  • Monitorowanie i analiza wydajności SEO za pomocą popularnych narzędzi (np. Google Analytics, SEMrush, Ahrefs)
  • Identyfikacja i wdrożenie możliwości poprawy na podstawie analiz danych i trendów rynkowych
  • Regularne raportowanie wyników i postępów działań SEO dla zarządu
  • Współpraca z różnymi działami w celu zapewnienia kompleksowej strategii SEO
  • Szkolenie i wsparcie zespołu w praktykach SEO

Twój profil:

  • Posiadasz ukończone studia z zakresu zarządzania, ekonomii, informatyki ekonomicznej, inżynierii ekonomicznej, statystyki, matematyki lub podobnych.
  • Dobra znajomość optymalizacji wyszukiwarek i narzędzi z nią związanych (np. Sistrix).
  • Znajomość (X)HTML, CSS, WordPress i PHP oraz doświadczenie w obsłudze systemów CMS i sklepów internetowych mile widziane.
  • Samodzielna, zorganizowana i metodyczna praca oraz umiejętność ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów
  • Inicjatywa własna i duch innowacji.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami
  • Jesteś nie tylko liderem, ale także wykonawcą.
  • Umiejętność pracy zespołowej, silne umiejętności komunikacyjne i wyraźna orientacja na klienta.
  • Wysoka świadomość jakościowa i szybkie pojmowanie.
  • Co najmniej 10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze SEO, preferowana pozycja kierownicza
  • Udokumentowane sukcesy w opracowywaniu i wdrażaniu skutecznych międzynarodowych strategii SEO
  • Głębokie zrozumienie działania wyszukiwarek internetowych i najnowszych trendów SEO
  • Silne umiejętności komunikacyjne i duch zespołowy
  • Biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stanowisko z dużą odpowiedzialnością i dużą swobodą kształtowania
  • Zmotywowany i kompetentny zespół
  • Nowoczesne środowisko pracy i elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Najpierw zdalnie
  • Chętnie pomożemy Państwu, jeśli będą Państwo chcieli, po co najmniej sześciu miesiącach udanej współpracy z przeprowadzką do Niemiec. Ponadto pomożemy Państwu w załatwieniu niezbędnych formalności i zaoferujemy Państwu umowę o pracę na czas nieokreślony.

Aplikacja: Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i spełniasz wymagania, będziemy wdzięczni za przesłanie swojej aplikacji. Prosimy o przesłanie pełnej dokumentacji (list motywacyjny, CV, świadectwa) wraz z podaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy. Umowa celowa i wynagrodzenie. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoją aplikację na adres [email protected] lub aplikuj bezpośrednio za pomocą naszego formularza aplikacyjnego online.

Czekamy na kontakt od Ciebie!

Forma grzecznościowa*

Dane kontaktowe*

Chcielibyśmy otrzymać od Państwa jakieś informacje